Paieška

WEB Programuotojas

Technologijos mokslai 284 peržiūrėjo

Paskelbta: 2023 - 01 - 06

Galioja: 2023 - 01 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 2 , 3 , 4 , 5

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Kalvarijų g. 300
Telefonas: +37068312285

Praktikos aprašymas

Ieškome ambicingų talentų apmokamai praktikai su galimybę įsidarbinti. Praktika atliekama dirbant su nauju projektu, skirtu Baltijos ir Skandinavijos rinkoms. Darbas Woocommerce platforma, multi kalbiniai el. puslapiai/el parduotuvės. Puslapių priežiūra, kūrimas, tobulinimas. Praktika apmokama pagal sugebėjimus. Praktikos laikas derinamas pagal praktikantą.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Dalyvavimas naujų produktų, sprendimų kūrime.
Svetainės programavimas
Internetinių svetainių priežiūra, kūrimas ir tobulinimas.
Savarankiškas įdėjų generavimas ir kūrimas.

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Pageidautina, kad būtų II-IV kurso informatikos arba meno studijų krypčių programos studentas.
Reikalavimai
  • Anglų kalbos žinios (specifinės techninės literatūros supratimas)
  • Programavimo žinios
  • Darbas su Woocommerce
  • Kūrybiškumas ir iniciatyvumas
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Gebėjimas analizuoti informaciją, daryti išvadas, teikti siūlymus, generuoti idėjas
  • Web serverių veikimo supratimas
  • Dėmesingumas detalėms ir kokybei
  • Testavimo įrankių supratimas
  • Laiko ir užduočių valdymas
Privalumai
  • Aukšta vidinė motyvacija. Kiekvieno komandos nario pasiūlymai, idėjos visuomet yra laukiamos ir labai sveikintinos.