Paieška

UAB "LGR Group"

Socialiniai mokslai 77 peržiūrėjo

Paskelbta: 2023 - 03 - 06

Galioja: 2023 - 03 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 3 , 4 , 5

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Labdarių g. 7
Telefonas: +37062159292

Praktikos aprašymas

Praktikos metu patikėsime jums įvairiausių užduočių, pilnai dalyvausite komunikacijos veikloje ir prisidėsite prie planų, projektų įgyvendinimo, vykdymo, naujų idėjų generavimo. Susipažinsite su kasdienėmis veiklomis nuo rinkos tyrimų iki socialinių tinklų valdymo. Atlikę praktiką įgysite supratimą, kas jums labiausiai patinka ir sekasi, ir kuria kryptimi tęsti karjerą.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Tikslinių auditorijų ir komunikacijos efektyvumo tyrimai Išmoks išgryninti tikslines auditorijas ir parinkti efektyvaiausias priemones organizacijos tikslams pasiekti.
Komunikacijos plano kūrimas ir įgyvendinimas Praktikuosis sudarant komunikacijos planą atskiriems projektams ir ugdys gebėjimą integruoti kelis projektus viename plane. Supras kaip tokį planą sudaryti ir kaip tame plane "džiazuoti" siekiti efektivesnių rezultatų.
Komunikacijos socialiuose tinkluose valdymas Gilinsis į IG ir Facebook platformų galimybes, susdarys "Tips& tricks" sąrašą. Tai padės išsigryninti ir sukurti efektyviausius sprendimus komunikacijos tikslui ir uždaviniams pasiekti.
Internetinės svetainės priežiūra ir savalaikis jos turinio pildymas Sieksime tobulinti tekstų rašymo įgūdžius, skatinsime kūrybišką ir lakonišką rašymą. Sieksime išmokti kaip iš ilgo teksto padaryti trumpą ir lakonišką bet labai "skanų".

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

- studijuojantis/-i - puikiai mokėti lietuvių kalbą; - gerai mokėti anglų kalbą; - asmeniniai gebėjimai, tinkami šiai pozicijai; - galimybė tęsti bendradarbiavimą pasibaigus praktikos laikotarpiui.
Reikalavimai
  • Socialinių medijų valdymo įgūdžiai
  • Verslo komunikacijos įgūdžiai, bendraujant raštu ir asmeniškai
  • Analitiniai įgūdžiai
Privalumai
  • Geri organizaciniai įgūdžiai, valdymo įgūdžiai
  • Sugebėjimas dirbti, laikantis terminų
  • Sugebėjimas dirbti komandoje
  • Strateginis mąstymas ir sugebėjimas numatyti verslo galimybes
  • Kūrybiškumas
  • Iniciatyvumas