Paieška

Teisininko(-ės) praktika

Socialiniai mokslai 464 peržiūrėjo

Paskelbta: 2024 - 01 - 25

Galioja: 2024 - 12 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 1 , 2 , 3

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Taikos pr. 88A
Telefonas: +37068402424

Praktikos aprašymas

Siūlome praktiką teisininkui(-ei) tarptautinės verslo teisės srityje! Šiuo metu ieškome iniciatyvaus studento, kuris dega noru įgyti tarptautinės teisės patirties. Norime, kad mūsų teisės komandą papildytų jauna ir veržli asmenybė, kuri nuoširdžiai domisi nuolat besikeičiančiu verslo pasauliu ne tik Lietuvos bet ir tarptautiniu lygiu, ir dega noru ateityje dirbti būtent tokį darbą. Mūsų kolektyvas pasirūpins, kad pasisemtum kuo daugiau žinių, praktinės patirties ir gerų emocijų. LABAI SVARBU: jeigu praktikos metu atrasi save šioje teisinėje veikloje ir jausi, kad be tarptautinės teisės "nebegali gyventi" - tada pasiūlysime įsidarbinti ir siekti karjeros mūsų įmonėje.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Atsakymai į standartines užklausas, užklausų nukreipimas
Įmonės skolų išieškojimo organizavimas;
Teisinių dokumentų rengimas
Bendravimas su užsienio partneriais

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Reikalavimai
  • Užsibrėžtų tikslų siekimas
  • Anglų kalbos įgūdžiai
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Kruopštumas ir atsakingumas
Privalumai
  • Gebėjimas analizuoti teisės aktus
  • Rusų kalbos įgūdžiai