Paieška

SOCIAL MEDIA MANAGER

Socialiniai mokslai 84 peržiūrėjo

Paskelbta: 2022 - 01 - 11

Galioja: 2022 - 01 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 1 , 2 , 3 , 4 , 5

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

A. Kosčiuškos 24-205
Telefonas: +37069486550

Praktikos aprašymas

* GOOSEBUMPS - projektas, padedantis atrasti įdomias žmonių stiliaus istorijas, bei suteikiantis galimybę įsigyti patikusias aprangos detales. Skirtingai nei įprastai pagal mados industrijoje vyraujančius standartus, mes pristatome nuoširdžias paprastų žmonių istorijas. Esame dar tik pačioje projekto pradžioje, todėl turėsi išskirtinę galimybę prie mūsų prisidėti nuo pat pirmųjų dienų. Praktikantų ieškome ne kavos nešiojimui ar lankstinukų platinimui, todėl tikimės, jog degi entuziazmu įgyti realios darbo patirties!Atsakomybės: -Facebook, Instagram ir Tiktok paskyrų, vizualų, tekstų sukūrimas ir administravimas, socialinių tinklų strategijos planavimas. Lokacija: Praktika atliekama biure Vilniaus centre bei nuotoliniu būdu. Praktika su galimybe užsidirbti ir gauti darbą po jos. Privalumas: * Gera anglų kalba * Domėjimasis mada ir menu Kodėl savo praktikai turėtum pasirinkti būtent mus? -išskirtinis projektas -geras vaibas -ofisas Vilniaus centre -galimybė užsidirbti praktikos metu -galimybė gauti darbą po praktikos Susidomėjai? Parašyk mums (jei turi CV gali atsiųsti!) vitabalnyte@gmail.com arba paskambink tel nr. +37069486550 Parašyk ką pas mus norėtum veikti ir kodėl tai tavo svajonių praktika.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Komunikacijos plano kūrimas ir įgyvendinimas Praktikuosis sudarant komunikacijos planą atskiriems projektams ir ugdys gebėjimą integruoti kelis projektus viename plane. Supras kaip tokį planą sudaryti ir kaip tame plane "džiazuoti" siekiti efektivesnių rezultatų.
Komunikacijos socialiuose tinkluose valdymas Gilinsis į IG ir Facebook platformų galimybes, susdarys "Tips& tricks" sąrašą. Tai padės išsigryninti ir sukurti efektyviausius sprendimus komunikacijos tikslui ir uždaviniams pasiekti.
Internetinės svetainės priežiūra ir savalaikis jos turinio pildymas Sieksime tobulinti tekstų rašymo įgūdžius, skatinsime kūrybišką ir lakonišką rašymą. Sieksime išmokti kaip iš ilgo teksto padaryti trumpą ir lakonišką bet labai "skanų".