Paieška

Pardavimų vadybininko asistento (-ės) praktika

Socialiniai mokslai 170 peržiūrėjo

Paskelbta: 2021 - 10 - 15

Galioja: 2022 - 06 - 30

Pageidaujamas bakalauro kursas: 3 , 4 , 5

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Taikos pr. 88A
Telefonas: +37068402424

Praktikos aprašymas

Siūlome praktiką pardavimų vadybininko asistentui! Šiuo metu ieškome iniciatyvaus studento, kuris dega noru įgyti pardavimų vadybos,internetinės rinkodaros žinių. Mūsų komandoje pasisemsi daugybę patarimų ir turėsi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų. Jei nori įgauti ne tik teorinių žinių, bet ir generuoti idėjas bei realiai prisiliesti prie pardavimų plėtros skatinimo, mūsų įmonė tavęs laukia. Mes Jums siūlome: • Įdomią ir įvairiapusišką praktiką; • Profesionalių patarimų; • Visas reikalingas darbo priemones; • Draugišką kolektyvą; SVARBU: Entuziastingiausiems studentams pasiūlysime įsidarbinti ir siekti karjeros mūsų įmonėje.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Užsakymų telefonu, elektroniniu paštu, per įmonės tinklalapį ar asmeniškai priėmimas ir vykdymas
Atsakymas į klientų užklausas ir informacijos apie produktų paslaugų pasiūlymus teikimas
Naujienlaiškių sistemos administravimas
Naujų produktų ar paslaugų pristatymas
Klientų duomenų bazės kūrimas ir atnaujinimas
Potencialių klientų paieška ir kontaktinės informacijos rinkimas
Įmonės teikiamų paslaugų pardavimo tikslų ir prognozių rengimas, pardavimo planavimas
Pardavimo skatinimo akcijų įgyvendinimas
Kontaktų su klientais metu gautos informacijos apie prekes ar paslaugas, rinkos tendencijas apibendrinimas
Pardavimo būdų analizė ir pasiūlymų dėl naujų pardavimo būdų teikimas
Konkurentų pasiūlymų ir marketingo strategijų analizė

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Reikalavimai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Geri komunikacijos (raštu ir žodžiu) įgūdžiai
  • Gebėjimas įtikinti kitus, derybiniai gebėjimai
Privalumai
  • Kūrybinis mąstymas ir problemų sprendimo įgūdžiai
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Stiprūs organizaciniai ir laiko valdymo įgūdžiai.
  • Lankstumas ir prisitaikymas prie kliento poreikių.