Paieška

Marketingo/komunikacijos praktika

Socialiniai mokslai 236 peržiūrėjo

Paskelbta: 2024 - 03 - 26

Galioja: 2024 - 10 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 3 , 4

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Gedimino pr.20
Telefonas: +370 6 00 33 186

Praktikos aprašymas

Praktikos metu galėsite pilnai susipažinti su įmonėje vykdoma tiek išorine tiek vidine komunikacija. Prisidėsite prie projektų įgyvendinimo, vykdymo, naujų idėjų generavimo. Susipažinsite su kasdienėmis veiklomis nuo rinkos tyrimų iki socialinių tinklų valdymo. Taip pat, turėsite galimybę įsitraukti į įmonės organizuojamus renginius bei tinklalaidę "KAIP?". Atlikę praktiką įgysite supratimą, kas jums labiausiai patinka ir sekasi, ir kuria kryptimi tęsti karjerą.

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Rinkos analizė ir tikslinių auditorijų išgryninimas Išmoks analizuoti rinką, išgryninti tikslines auditorijas ir parinkti efektyvaiausias priemones organizacijos tikslams pasiekti.
Komunikacijos plano kūrimas projektams Praktikuosis planuoti, kurti ir vykdyti įmonės komunikaciją.
Socialinių medijų valdymas Įmonės socialinių tinklų analizė, kanalų galimybių ir efektyvumo nustatymas, komunikacijos planavimas.
Naujienlaiškio kūrimas, tekstų rašymas. Tekstų rašymo įgūdžių tobulinimas, susipažinimas su naujienlaiškio kūrimo platforma.
Darbas su grafinio dizaino kūrimo programa Canva Praktikuosis kurti vizualus, suprasti pagrindinius grafinio dizaino principus.
Vidinių ir išorinių renginių planavimas, vykdymas Susipažins su renginių organizavimo eiga nuo planavimo iki rezultatų vertinimo.

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

- studijuojantis/-i - puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai; - geri anglų kalbos įgūdžiai; - kūrybiškumas; - tekstų rašymo įgūdžiai; - greitis ir imlumas naujai informacijai; - galimybė tęsti bendradarbiavimą pasibaigus praktikos laikotarpiui.
Reikalavimai
  • Socialinių medijų valdymo įgūdžiai
  • Verslo komunikacijos įgūdžiai, bendraujant raštu ir asmeniškai
  • Analitiniai įgūdžiai
  • Tekstų rašymo įgūdžiai
Privalumai
  • Sugebėjimas dirbti, laikantis terminų
  • Sugebėjimas dirbti komandoje
  • Strateginis mąstymas ir sugebėjimas numatyti verslo galimybes
  • Kūrybiškumas
  • Iniciatyvumas