Paieška

Influencerių marketingo praktika

Socialiniai mokslai 186 peržiūrėjo

Paskelbta: 2020 - 01 - 09

Galioja: 2020 - 01 - 31

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Kareivių g. 19
Telefonas: +370 688 12729

Praktikos aprašymas

Ieškome pastiprinimo Mila Cantes komandai! Mums reikalingas darbštus(-i) ir į tikslą orientuotas praktikantas (-ė), kurio pagrindinės užduotys ir atsakomybės bus šios: mikro/ makro/ mega influencerių paieška; komunikacija su tiksliniais influenceriais, siekiant padidintį prekės ženklo žinomumą, įsitraukimą, konversijų rodiklius, konkrečių auditorijų pasiekimą; rezultatų analizė; strateginių planų sudarymas. Mes siūlome: patogią darbo vietą; draugišką kolektyvą, kuris pasidalins savo patarimais, mielai atsakys į rūpimus klausimus; lankstų praktikos grafiką; galimybę įsidarbinti po praktikos. Mes tikimės, kad Tu: esi atsakinga (-as) ir darbšti (-us); nori mokytis ir tobulėti; nebijai naujų iššūkių; puikiai rašai lietuvių ir anglų kalbomis; domiesi marketingu ir nori praplėsti savo žinias šioje srityje. Susidomėjai? Parašyk mums ir siųsk CV: mindaugas@milacantes.com

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Rinkodaros plano sudarymas
Konkurentų veiksmų sekimas ir analizė
Kainodaros tyrimai ir analizė
Paskirstymo kanalų atranka
Reklaminės kampanijos kūrimas ir įgyvendinimas
Pardavimų skatinimo veiksmų kūrimas, įgyvendinimas ir priežiūra
Komunikacijos socialiuose tinkluose valdymas
Prekės ženklo strategijos kūrimas ir priežiūra

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Mes tikimės, kad Tu žinai kaip veikia socialiniai tinklai Facebook ir Instagram, esi girdėjęs (-us) apie influencerių marketingą ir norėtum įgauti praktinių žinių šioje srityje.
Reikalavimai
  • Socialinių medijų valdymo įgūdžiai
  • Verslo komunikacijos įgūdžiai, bendraujant raštu ir asmeniškai
  • Darbas su informacinėmis duomenų bazėmis
  • Analitiniai įgūdžiai
Privalumai
  • Geri organizaciniai įgūdžiai, valdymo įgūdžiai
  • Sugebėjimas dirbti, laikantis terminų
  • Sugebėjimas dirbti komandoje
  • Strateginis mąstymas ir sugebėjimas numatyti verslo galimybes
  • Kūrybiškumas
  • Iniciatyvumas