Paieška

Grafikos dizaineris

Socialiniai mokslai 47 peržiūrėjo

Paskelbta: 2020 - 02 - 13

Galioja: 2020 - 02 - 28

Pageidaujamas bakalauro kursas: 1 , 2 , 3

Praktikos trukmė: 10 savaitės

Praktikos aprašymas

"Jaunimo verslumo skatinimo asociacija" - ne pelno siekianti organizacija, įgyvendinanti nacionalinius bei tarptautinius projektus jaunimo, moterų, migrantų bei kitų tikslinių grupių verslumo skatinimo srityse. Organizacija plečia savo veiklos sritį tapdama "Verslumo Institutu", tai reiškia, kad mums reikia visko iš pagrindų: logotipo, spalvų, maketų, soc. medijų viršelių, svetainės atnaujinimo rekomendacijų ir t.t. Ieškome kūrybingo žmogaus, norinčio prisijungti prie geru humoro jausmu pasižyminčios, dinamiškos ir profesionalios komandos savo idėjų įgyvendinimui. Galime pasiūlyti puikią bendravimo su klientu patirtį jo poreikių identifikavimo procese, galimybę įsigilinti į verslo procesus ir veiklą, kuriant organizacijos įvaizdžio produktus. Prie viso to, galime pasiūlyti šiltą ir jaukią darbo vietą biure Vilniaus širdyje su vaizdu į Gedimino prospektą ir Katedrą, skanią kavą ar arbatą, kas rytą šviežius vaisius bei žavingos papūgos Čako kompaniją virtuvėlėje!

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Asociacijos logotipo sukūrimas Logotipas
Asociacijos firminio stiliaus sukūrimas Firminis stilius

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Kūrybiška, estetiniu suvokimu pasižyminti asmenybė, gebanti savo idėjas perduoti vaizdu, naudojant tam specialiai skirtas programas.
Reikalavimai
  • Studijos grafinio dizaino srityje
  • Gebėjimai naudotis grafinio dizaino ir fotografijos redagavimo programomis (Adobe programų paketu Photoshop, InDesign, Illustrator).
  • Estetinis suvokimas, stiliaus pajautimas ir motyvacija
Privalumai
  • Patirtis dinamiškoje, jaunatviškoje, geru humoru jausmu pasižyminčioje profesionalų komandoje
  • Jaukus biuras Gedimino prospekte, kava, arbata, vaisiai bei papūgos Čako kompanija :)