Paieška

Customer support

Socialiniai mokslai 29 peržiūrėjo

Paskelbta: 2022 - 01 - 13

Galioja: 2022 - 01 - 31

Pageidaujamas bakalauro kursas: 1 , 2 , 3 , 4 , 5

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

A. Kosčiuškos 24-205
Telefonas: +37069486550

Praktikos aprašymas

Norime tapti Nr. 1 kompanija pasaulyje bet kokio naudoto daikto priežiūrai, atnaujinimui, pirkimui ar pardavimui, perdirbimui, kuri padeda planetai ir žmonėms gyventi tvaresniais būdais. Mūsų tikslas yra suburti svajonių komandą, su kuria kartu galėtume plėsti We-Sel verslą Lietuvos rinkoje ir už jos ribų. Šiuo metu We-Sel komanda gali didžiuotis keletu itin motyvuotų jaunų specialistų, tačiau paslaugos paklausai augant kasdien, esame pasiruošę suburti gausią komandą! Praktikos pobūdis: Komunikuosi su klientais, asistuosi kolegoms Spręsti kasdienines problemas Skambučių priėmimas ir reikalingos informacijos pateikimas Bendravimas su klientais elektroniniu paštu

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Tikslinių auditorijų ir komunikacijos efektyvumo tyrimai Išmoks išgryninti tikslines auditorijas ir parinkti efektyvaiausias priemones organizacijos tikslams pasiekti.
Komunikacijos plano kūrimas ir įgyvendinimas Praktikuosis sudarant komunikacijos planą atskiriems projektams ir ugdys gebėjimą integruoti kelis projektus viename plane. Supras kaip tokį planą sudaryti ir kaip tame plane "džiazuoti" siekiti efektivesnių rezultatų.
Komunikacijos socialiuose tinkluose valdymas Gilinsis į IG ir Facebook platformų galimybes, susdarys "Tips& tricks" sąrašą. Tai padės išsigryninti ir sukurti efektyviausius sprendimus komunikacijos tikslui ir uždaviniams pasiekti.
Internetinės svetainės priežiūra ir savalaikis jos turinio pildymas Sieksime tobulinti tekstų rašymo įgūdžius, skatinsime kūrybišką ir lakonišką rašymą. Sieksime išmokti kaip iš ilgo teksto padaryti trumpą ir lakonišką bet labai "skanų".