Paieška

Filologijos-žurnalistikos studento praktika

103 peržiūrėjo

Paskelbta: 2019 - 10 - 07

Galioja: 2020 - 06 - 01

Pageidaujamas bakalauro kursas: 3 , 4

Pageidaujamas magistro kursas: 1 , 2

Praktikos trukmė: 12 savaitės

Taikos pr. 88A
Telefonas: +37068402424

Praktikos aprašymas

Siūlome praktiką filologijos, žurnalistikos studentui! Šiuo metu ieškome iniciatyvaus studento, kuris dega noru rašyti ir nori tai išbandyti praktikoje. Jums suteiksime galimybę prisidėti rašymo sugebėjimais tiek prie mūsų svetainės vidinio turinio formavimo, tiek ir prie straipsnių spaudai rengimo. Jei nori įgauti ne tik teorinių žinių, bet ir generuoti idėjas, tada mes tavęs laukiame. Mes Jums siūlome: • Įdomią ir įvairiapusišką praktiką; • Profesionalių patarimų; • Visas reikalingas darbo priemones; • Draugišką kolektyvą; • Jei norite, praktika galėsit atlikti ir nuotoliniu būdu. SVARBU: Entuziastingiausiems studentams pasiūlysime įsidarbinti ir siekti karjeros mūsų įmonėje

Praktikos planas

Užduotis Atsakomybės lygis Detalizavimas / rezultatai
Stebėjimas Asistavimas Savarankiškas darbas
Pranešimų žiniasklaidai rengimas
Kitų organizaciją pristatančių tekstų rengimas
Kontaktų su žiniasklaidos priemonėmis palaikymas
Žiniasklaidos stebėsena
Organizacijos interneto svetainės priežiūra
Organizacijos pristatymo socialinėse medijose valdymas
Komunikacijos planų rengimas
Kiti praktikos vadovo pavesti darbai

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Reikalavimai
  • Labai geri rašytinės ir šnekamosios lietuvių kalbos įgūdžiai
  • Domėjimasis socialine medija
Privalumai
  • Komunikabilumas
  • Kūrybiškumas
  • Gebėjimas priimti sprendimus ir spręsti problemas