Ieškai organizacijos, kurioje norėtum savanoriauti? Spausk čia

Ieškome Front End programuotojo-praktikanto

Praktikos planas: Front end programuotojas
Praktikos miestas: Vilnius
Pageidaujami bakalauro kursai: 2, 3, 4, 5
Pageidaujami magistro kursai: 1, 2
Paskelbimo data: 2018-08-10
Praktikos trukmė: 12 savaičių
Skelbimas galioja iki: 2018-09-30

UAB „Crafts“
[email protected]
8 686 64227
Vingrių g. 5B, Vilnius
Peržiūrėti profilį

Praktikos aprašymas

Front end programuotojo pozicijoje išmoksi savarankiškai atlikti programavimo darbus. Šie darbai suteiks praktinę patirtį programavimo technologijų, veikiančių kliento kompiuteryje (front end). Taip pat susipažinsi, kaip atliekamos interakcijos su backend dalimi.

UžduotisAtsakomybės lygisDetalizavimas / rezultatai
StebėjimasAsistavimasSavarankiškas darbas
HTML5 kodavimas
CSS 3 kodavimas
JavaScript kodavimas (galima susipažinti ir su framework'ais)
Git
Bootstrap
SCSS/LESS
jQuery
Gulp/Grunt
Wordpress/OpenCart/Magento/Laravel 5 (priklausomai nuo projektų tavo praktikos metu) pažinimas

Reikalavimai praktikanto kvalifikacijai

Reikalavimai
turi išsilavinimą informacinių technologijų srityje;
turi patirties su HTML 5, CSS 3, JavaScript;
nenurimsti, jei kasdien nesužinai ką nors naujo.
Privalumai
turi ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių su Git, Bootstrap, SCSS/LESS, jQuery, Gulp/Grunt, TVS (WP);
išmanai e-komercijos platformas Opencart, Magento.

8 610 22774